Hirudoterapi.com Yaşam Kalitenizi Yükseltmek için Yola Çıkmıştır...

 

Hirudoterapi.com 2008 yılında kurulmuştur.

Web sitemizin kuruluş amacı, vizyonundan ve prensiplerinden vazgeçmeden Ülkemize Tıbbi sülük tedavisi için ürün temini, dağıtımı ve pazarlaması hizmetlerini yürütmektir. Bugün yaşam kalitesini iyileştiren ürünleri, kendi alanında öncü yenilikçi tedavileri ile ülkemize hizmet vermektedir.

Firmamızın Yönetim Merkezi İzmir'dedir. İzmir merkeze bağlı olarak toptan satış koordinatörlüğü düzeyinde temsil edilen firmamız; Ankara, İstanbul, illerinde bulunan satış koordinatörlüğü satış ağını kurarak tüm Türkiye çapında kaliteli ve güvenilir hizmetlerine devam etmektedir.

 

Misyon ve Vizyon

 

Hizmet ettiğimiz toplumun ve çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak, sürekli kendini yenileyen bir web sitesi olmak ve mükemmeli yakalayabilmek adına araştırma-geliştirme, eğitim, teknoloji ve bilgi ağını sürekli aktif tutarak ulusal hizmet liderleri arasında yer almak, Hirudoterapi.com sahip olduğu vizyonun temelini oluşturmaktadır. Motivasyonu yüksek, rekabetçi, çözüm üreten ve yetkin profesyonellerden oluşan ekibimizle; yaratıcı düşünceye, etik davranmaya, takım çalışmasına, açık ve saygılı olmaya önem veriyoruz.

Toplum sağlığı ve güvenliğinin yanısıra içinde yaşadığımız çevremize duyarlı davranarak kurumsal vatandaş kimliğimizi öne çıkarıyoruz.

 

Değerlerimiz

 

Güvenilirlik
Dürüstlük
Yenilikçilik
Hukuka Saygı
İnsana Saygı
Sosyal Sorumluluk